preskoči na sadržaj

Osnovna škola Julija Kempfa Požega

Login
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

KONTAKT

OŠ JULIJA KEMPFA

Dr. Franje Tuđmana 2, 34000 Požega

OIB: 66604281111

Matični broj: 3351092

E-mail: skola@os-jkempfa-pozega.skole.hr

Telefon: 034 273 799

Fax: 034 312 826

LOKALI:

511 – Tajnica

512 – Ravnateljica (272 046)

513 – Zbornica

514 – Pedagog

515 – Računovodstvo

516 – Knjižnica

517 – Kuhinja (272 015)

519 – Domar

520 – Defektolog

521 – Psiholog (312 827)

Kako doći do nas ?

Kada zvoni ?
     PRIJE PODNE
1.sat: 08:00 - 08:45
2.sat: 08:55 - 09:40
3.sat: 09:50 - 10:35
4. sat: 10:40 - 11:25
5. sat: 11:30 - 12:15
6. sat 12:20 - 13:05

 
  POSLIJE PODNE
1.sat 13:30 - 14:15
2.sat 14:25 - 15:10
3.sat 15:20 - 16:05
4.sat 16:10 - 16:55
5.sat 17:00 - 17:45
6.sat 17:50 - 18:35
Tražilica
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 705529
Ovaj mjesec: 1416
Ovaj tjedan: 531
Vozila se barka

Circle of life

Django

Film o školi 2018.

Školski zbor 2017.

Bonton - kviz

Erasmus+ 2017.

Taurage, Litva 2017.

Kartepe, Turska 2017.

Smotra zborova 2017.

Maškare 2017.
Kuharica

Prilog o školi s HTV-a

4.a STAND UP

Dan škole 2016

Život škole

Dan grada 2015.

Školski zbor

 

 

skole.hr

Raspored informacija
INFORMACIJE ZA RODITELJE 2019./2020.
Administrator / datum: 10. 9. 2019. 16:37

RAZREDNA NASTAVA

Red. br.

Ime i prezime učitelja

PRIJE PODNE

POSLIJE PODNE

 
 

1.

Martina Hamžik

Utorak, 09:50

Utorak, 17:00

 

2.

Anita Ujević

Utorak, 10:00

Utorak 16:00

 

3.

Blanka Berger

Utorak 11:40

Ponedjeljak, 15:20

 

4.

Marija Rabić

Utorak 12:15

 

 

5.

Ivana Jukić Matijević

Srijeda, 11:30

Srijeda. 10:40

 

6.

Nenad Kovačević

Četvrtak, 08:55

Srijeda, 15:20

 

7.

Nevenka Ovčar

Ponedjeljak, 11:30

Ponedjeljak, 17:00

 

8.

Dragica Ronko

Četvrtak, 10:40

Srijeda, 14:30

 

9.

Irena Krošl

Utorak 08:55

Srijeda 14:25

 

10.

Mario Gavran

Ponedjeljak, 12:20

Utorak, 17:50

 

11.

Sanja Vuković

Utorak, 08:55

Srijeda, 14:25

 

12.

Krunoslava Šipek

Ponedjeljak, 08:55

Utorak 16:10

 

14.

Anica Srebrović

Ponedjeljak (AB), 11:30

Ponedjeljak (AB), 17:00

 

15.

Jasmina Radović Jakovljević

Četvrtak (AB), 11:30

Ponedjeljak (AB), 17:00

 
 

 

PREDMETNA NASTAVA i

POSEBNI ODJELI I ODGOJNO – OBRAZOVNE SKUPINE

 

Red. br.

Ime i prezime učitelja

PRIJE PODNE/SMJENA

POSLIJE PODNE/SMJENA

 
 

1.

Silva Mihalj Živković

Srijeda (CD), 10:40

Četvrtak (CD), 15:20

 

2.

Nina Horvat

Utorak (AB), 08:55

Ponedjeljak (AB), 17:00

 

3.

Maja Hula

Četvrtak (AB), 09:50

Četvrtak (AB), 15:20

 

4.

Krešo Hamžik

Petak (CD), 09:50

Utorak (CD), 14:25

 

5.

Barbara Dvoraček

Ponedjeljak (CD), 10:40

Srijeda (CD), 16:10

 

6.

Zrinka Markulin

Utorak (AB), 12:20

Utorak (AB), 15:20

 

7.

Aleksandar Patajac

Petak (CD), 09:50

Petak (CD), 15:20

 

8.

Ninoslav Pirović

Petak (CD), 12:20

Petak (CD), 17:50

 

9.

Maja Franić

Utorak (CD), 09:50

Utorak, 17:50

 

10.

Josipa Sabo

Petak (AB), 08:55

Srijeda (AB), 16:10

 

11.

Marko Bagarić

Srijeda, 10:40

Srijeda, 16:10

 

12.

Marina Rajnović

Ponedjeljak (CD), 09:50

Srijeda (CD), 15:20

 

14.

Mirela Prskavac

Petak (AB), 09:50

Petak (AB), 15:20

 

15.

Maja Halupa

Androić

Petak (CD), 12:20

Petak (CD), 17:50

 
 

16.

Ivan Šumiga

Petak (CD), 9:50

Petak (CD), 17:50

 

17.

Ankica Matijević

Srijeda (AB), 09:50

Četvrtak (CD), 14:25

 

18.

Franjo Kvesić

-

Četvrtak (CD), 13:30

 

19.

Mario Mostarkić

-

Petak (AB), 15:20

 

20.

Marko Šipek

Ponedjeljak (CD), 11:30

Četvrtak (CD), 17:00

 

21.

Marija Skrobić

Petak (AB), 11:30

Petak (AB), 15:20

 

22.

Dario Pisker

Utorak, 11:30

Srijeda, 15:20

 

23.

Alen Ivanović

Utorak (CD), 08:55

Utorak (CD), 15:20

 

24.

Lana Leskovar

Četvrtak (CD), 08:55

-

 

 

Red. br.

Ime i prezime učitelja

PRIJE PODNE/SMJENA

POSLIJE PODNE/SMJENA

 
 

25.

Vladimir Habijan

Četvrtak (CD), 09:50

Četvrtak (CD), 14:15

 

26.

Ivana Čurčić

Ponedjeljak (AB), 11:30

Četvrtak (AB), 17:00

 

27.

Ivana Lekić

Utorak, 08:55

Ponedjeljak, 14:25

 

28.

Marina Regić

Srijeda, 9:50

Srijeda, 14:25

 

29.

Antonija Romić

Ponedjeljak, 08:55

Petak, 13:30

 

30.

Tamara Fijan

Ponedjeljak, 09:50

Utorak, 14:25

 

31.

Jelena Repinac

Četvrtak, 09:50

Četvrtak, 14:25

 

32.

Klaudija Brblić Posedi/ Aleksandra Andrić Radišić

Četvrtak, 10:40

Ponedjeljak, 16:10

 

33.

Đurđa Tomičić

Ponedjeljak, 08:55

Ponedjeljak, 13:30

 

34.

Katarina Srebrović

Utorak, 08:55

Petak, 14:25

 

35.

Maja Zaočević

Četvrtak, 09:50

Četvrtak, 16:10

 

36.

Aleksandra Salontai Pavković

Petak, 8:55

Četvrtak, 14:25

 

 

 


[OPŠIRNIJE]



RSS


preskoči na navigaciju