preskoči na sadržaj

Osnovna škola Julija Kempfa Požega

Login
Kalendar
« Studeni 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
Prikazani događaji

KONTAKT

OŠ JULIJA KEMPFA

Dr. Franje Tuđmana 2, 34000 Požega

OIB: 66604281111

Matični broj: 3351092

E-mail: skola@os-jkempfa-pozega.skole.hr

Telefon: 034 273 799

Fax: 034 312 826

LOKALI:

511 – Tajnica

512 – Ravnateljica (272 046)

513 – Zbornica

514 – Pedagog

515 – Računovodstvo

516 – Knjižnica

517 – Kuhinja (272 015)

519 – Domar

520 – Defektolog

521 – Psiholog (312 827)

Kako doći do nas ?

Kada zvoni ?
     PRIJE PODNE
1.sat: 08:00 - 08:45
2.sat: 08:55 - 09:40
3.sat: 09:50 - 10:35
4. sat: 10:40 - 11:25
5. sat: 11:30 - 12:15
6. sat 12:20 - 13:05

 
  POSLIJE PODNE
1.sat 13:30 - 14:15
2.sat 14:25 - 15:10
3.sat 15:20 - 16:05
4.sat 16:10 - 16:55
5.sat 17:00 - 17:45
6.sat 17:50 - 18:35
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 630605
Ovaj mjesec: 3567
Ovaj tjedan: 715
Popis udžbenika

Popis za šk.god.2017./18.

Bonton - kviz

Erasmus+ 2017.

Taurage, Litva 2017.

Kartepe, Turska 2017.

Smotra zborova 2017.

Maškare 2017.
Kuharica

Prilog o školi s HTV-a

4.a STAND UP

Dan škole 2016

Život škole

Dan grada 2015.

Školski zbor

 

 

skole.hr

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Odličan uspjeh naših učenika na županijskom natjecanju iz tehničke kulture
Autor: Administrator , 12. 3. 2017.

Dana 3.3.2017. godine u Osnovnoj školi  "Fra Kaje Adžića" u Pleternici održano je  županijsko natjecanje iz tehničke kulture.


Učenici koji su nas predstavljali našu školu postigli su odličan uspjeh.

Od osam učenika koji su sudjelovali na natjecanju troje se plasiralo na državno natjecanje:

  • Ivan Lončarević u kategoriji maketarstvo i modelarstvo
  • Dora Špoler  u kategoriji modelarstvo uporabnih tehničkih tvorevina
  • Karla Capek u kategoriji  fotografija 

 

Rezultati svih učenika:

5. razred:  Ivan Lončarević - Modelarstvo i maketarstvo 1. Mjesto

6. razred:  Jurica Mandić  - Modelarstvo uporabnih tvorevina  5. Mjesto

6. razred:  Melita Živković - Graditeljstvo  7. Mjesto

7. razred: Bruno Duvnjak – OiK 9. Mjesto

7. razred: Dora Špoler - Modelarstvo uporabnih tvorevina  1. Mjesto

8. razred: Karla Capek – Fotografija  1. Mjesto

8. razred: Lovro Garić – Automatika 2. mjesto

8. razred: Roko Relić -  Elektrotehnika  4. Mjesto

 

Ivan Lončarević, Karla Capek i Dora Špoler  uz pratnju mentora Zoltana Bartakyja će nastupiti na državnom natjecanju u Primoštenu od 29.3.-31.3.2016. godine.





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju