preskoči na sadržaj

Osnovna škola Julija Kempfa Požega

Login
Kalendar
« Listopad 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

KONTAKT

OŠ JULIJA KEMPFA

Dr. Franje Tuđmana 2, 34000 Požega

OIB: 66604281111

Matični broj: 3351092

E-mail: skola@os-jkempfa-pozega.skole.hr

Telefon: 034 273 799

Fax: 034 312 826

LOKALI:

511 – Tajnica

512 – Ravnateljica (272 046)

513 – Zbornica

514 – Pedagog

515 – Računovodstvo

516 – Knjižnica

517 – Kuhinja (272 015)

519 – Domar

520 – Defektolog

521 – Psiholog (312 827)

Kako doći do nas ?

Kada zvoni ?
     PRIJE PODNE
1.sat: 08:00 - 08:45
2.sat: 08:55 - 09:40
3.sat: 09:50 - 10:35
4. sat: 10:40 - 11:25
5. sat: 11:30 - 12:15
6. sat 12:20 - 13:05

 
  POSLIJE PODNE
1.sat 13:30 - 14:15
2.sat 14:25 - 15:10
3.sat 15:20 - 16:05
4.sat 16:10 - 16:55
5.sat 17:00 - 17:45
6.sat 17:50 - 18:35
Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 624865
Ovaj mjesec: 2486
Ovaj tjedan: 556
Popis udžbenika

Popis za šk.god.2017./18.

Taurage, Litva 2017.

Kartepe, Turska 2017.

Smotra zborova 2017.

Maškare 2017.
Kuharica

Prilog o školi s HTV-a

4.a STAND UP

Dan škole 2016

Život škole

Dan grada 2015.

Školski zbor

 

 

skole.hr

Vijesti
Povratak na prethodnu stranicu Ispiši članak Pošalji prijatelju
Nagrađeni najuspješniji učenici i učitelji u školskoj godini 2016./2017.
Autor: Administrator , 6. 6. 2017.

Na svečanoj sjednici povodom Dana OŠ Julija Kempfa nagrađeni su učenici i mentori koji su osvojili prva mjesta na županijskim natjecanjima, a neki su sudjelovali i na regionalnim te državnim natjecanjima.


Učenici su za poklon primilil vrijedne knjige, stickove, majice, lopte i čokolade.

Županijsko natjecanje iz hrvatskog jezika – 1. mjesto

Rea Kovačević , 7.a               mentor: Maja Hula      

Županijsko natjecanje iz LIDRAN-a (novinarski rad) – 1. mjesto

Ema Mičević Marušić 7.c       mentor: Silva Mihalj Živković

Županijsko natjecanje iz LIK-a – 1. mjesto

Melita Živković, 6.c               mentor: Ninoslav Pirović

Županijsko natjecanje iz područja djelovanja Državne uprave za zaštitu i  spašavanje – 112 – 1. mjesto

Dora Špoler, 7.c                                 mentor: Ninoslav Pirović

 Županijsko natjecanje iz geografije – 1. mjesto

Jan Katona, 5.e                                 mentor: Ankica Matijević

Županijsko natjecanje iz matematike – 1. mjesto

Anita Matoković, 6.b             mentor: Zrinka Markulin

Županijsko natjecanje iz povijesti – 1. mjesto

Lovro Garić, 8.c                                 mentor: Ivan Franjić  

Županijsko natjecanje iz tehničke kulture – 1. mjesto

(učenici sudjelovali na Državnom natjecanju u Primoštenu, Karla Capek – 4.mjesto)

            Ivan Lončarević, 5.a  

            Karla Capek, 8.c                                 mentor – Zoltan Bartaky

            Dora Špoler,  7.c             

Državna razina modelarske lige - učenici odgojno obrazovnih skupina Marko Kovačević i Antonio Barešić, mentor: Đurđa Tomičić

Županijsko natjecanje – kros – 1.mjesto

(sudjelovali na državnom natjecanju u Poreču)

Niko Čuljak

6.c

 

Tin Ujević

6.c

 

Toni Kakuk

6.b

Mentor: Dario Pisker

Filip Gitt

5.a

 

Županijsko natjecanje u plivanju DJEČACI –

1.mjesto (sudjelovali na državnom natjecanju u Rijeci)

 

 

Niko Pisker

6.c

 

Marcel Bajt

8.a

 

Marko Blažević

8.a

 

Bruno Duvnjak

7.c

Mentor: Alen Ivanović

Lovro Glasnović

8.a

 

Nikola Budimir

8.a

 

Roko Vlahov

7.d

 

Ante Blažević

6.a

 

Matko Bencetić

8.c

 

 

DJEVOJČICE – 1.mjesto

(sudjelovali na državnom natjecanju u Rijeci)

 

 

Martina Poljak

7.a

 

Ena Špoler

5.c

 

Hana Ledić

6.a

 

Dora Špoler

7.c

Mentor: Dario Pisker

Sara Smolčić

6.c

 

Petra Rosipal

8.a

 

Lana Biondić

5.c

 

Noa Ana Blašković

6.c

 

Paulina Gušterić

8.c

 

Županijska natjecanje u košarci (5. i 6. razredi) – 1.mjesto (3. mjesto na poluzavršnom natjecanju regije ISTOK u Osijeku)

Shukri Aliti

6.c

 

Niko Pisker

6.c

 

Luka Miloš

6.c

 

Niko Čuljak

6.c

 

Borna Dorontić

6.c

 

Jurica Mandić

6.c

Mentor: Alen Ivanović

Domagoj Garić

6.c

 

Arijan Janeš

5.b

 

Ivan Lončarević

5.a

 

Filip Gitt

5.a

 

Bruno Pudić

5.e

 

Županijsko natjecanje u rukometu ( 5.i 6. razredi) – 1.mjesto

(3. mjesto na poluzavršnom natjecanju regije ISTOK u Valpovu)

Niko Pisker

6.c

 

Tin Ujević

6.c

 

Borna Dorontić

6.c

 

Niko Čuljak

6.c

 

Jurica Mandić

6.c

 

Bruno Vukosavljević

6.b

Mentor: Dario Pisker

Karlo Vuković

6.a

 

Ante Blažević

6.a

 

Filip Gitt

5.a

 

Ivan Lončarević

5.a

 

Luka Novinc

5.a

 

Bruno Vuković

5.a

 

Državno prvenstvo u atletici za učenike s intelektualnim teškoćama u razvoju

Valentina Novinc, 5. PO

3. mjesto

utrka na 300m

 

 

 

 

 

     Mentori:

    Dario Pisker

    Alen Ivanović

 

 

 

bacanje loptice

Viktorija Matišić, 7. PO

4. mjesto

utrka na 300m

 

 

bacanje loptice

Ivana Fržuljević, UMR-st.sk.

4. mjesto

bacanje loptice

 

 

utrka na 60m

Antonio Bešlić, 7. PO

5. mjesto

utrka na 400m

 

 

skok u dalj s mjesta

Antonio Barešić, UMR-sr.sk.

5. mjesto

utrka na 400m

 

 

bacanje loptice

Luka Perić, 5. PO

 

bacanje loptice

 

 

utrka na 80m

Gabrijela Klimeš, 7. PO

 

utrka na 80m

 

 

bacanje loptice

Nagrađeni sportaši za izuzetne uspjehe tijekom osnovnoškolskog obrazovanja:

Marcel Bajt, Lovro Glasnović, Dino Vukosavljević, 8.a





[ Povratak na prethodnu stranicu Povratak | Ispiši članak Ispiši članak | Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju ]
preskoči na navigaciju